Hakkımızda

Hakkımızda


Karsan Şirketler grubu 1993 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurucusu Yücel Yarba 1970 Kars ili, Arpaçay ilçesi doğumludur. 1993 yılından itibaren inşaat,dayanıklı tüketim malları ve medikal ürünleri pazarlama, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığı besi ve pazarlaması üzerine faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren kendi uzmanlık alanında ilerlemeyi amaçlamış, ürün ve hizmet kalitesini en üst noktaya taşımayı kendine hedef edinmiştir. Tekirdağ ve İstanbul'da kentsel dönüşüm projelerine imza atmıştır. İstanbul Silivri'de bulunan büyükbaş hayvan çiftliğinde üretim ve satışlarına devam etmektedir. 2015 yılında endüstriyel temizlik ürünlerinin üretim ve satışlarına başlayarak "Feyri" markasıyla temizlik ürünleri alanında kalitesini ispatlamıştır. Bundan sonra 2020 yılı itibari ile Türkiye genelinde satış ofisleri ve satış ekipleri oluşturarak çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sektörde Türkiye'nin bir numarası, kendi alanında ispatlanmış ve tüketicinin ilk tercihi konumunda olmak. Hizmet ve ürün kalitesiyle sürekliliği sağlamak, sağlığa ve çevreye sahip çıkarak daha bilinçli tüketici kitlesi oluşturmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde bireye ve topluma saygılı, ekonomik ve ahlaki kurallara bağlı Karsan Şirketler grubu olarak kaliteli, yenilikçi ve tüketici çıkarlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza devam etmek.

Hakkımızda